Poznaj Świeradów Zdrój

Atrakcje

Spacer w koronach drzew, całoroczna kolejka gondolowa, trasy rowerowe, ścieżki narciarskie… Znajdź atrakcję dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zdrowie

Świeradów Zdrój to Perła Gór Izerskich. Korzystaj z kąpieli borowinowych, odwiedź Dom i Park zdrojowy oraz pijalnię wody radoczynnej i lecznicze źródła.

Cudowna Natura

Zachwycające zakątki: Kopalnia Stanisław, szlaki Gór Izerskich, liczne wodospady, góra Smrek. Wyrwij się z miasta i pokochaj Izery.

Aktywność

Kochasz rower, bieganie, narty? Świeradów to miejsce dla Ciebie. Korzystaj z licznych ścieżek i tras rowerowych, sprawdź stoki narciarskie i singletracki.

Uzdrowiskowy klimat, lecznicze źródła, górskie pejzaże i liczne atrakcje. To właśnie Świeradów Zdrój – Perła Gór Izerskich.

Zarówno fani aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i osoby wolące oddać się błogim kąpielom w leczniczych źródłach, znajdą tu dla siebie idealne warunki do wypoczynku.

Skywalk

70-metrowa wieża widokowa wraz z 3-kilometrową ścieżką prowadzącą przez korony drzew to nowo otwarta atrakcja w Świeradowie-Zdroju. Gwarantujemy, że każdy spacer tą trasą będzie naprawdę wyjątkowy.
Żródło: www.swieradowzdroj.pl

Gondola

Ciekawą atrakcją dla turystów odwiedzających Świeradów-Zdrój oraz okolice jest kolejka gondolowa, działająca przez cały rok. W sezonie zimowym pozwala narciarzom cieszyć się zjazdami na stokach, a latem może przewozić odwiedzających, zainteresowanych pieszymi wędrówkami oraz rowerzystów lubiących poczuć dreszcz emocji na stację górną Stogu Izerskiego.

Wybierz swoją przygodę

Uzdrowiskowy klimat, lecznicze źródła, górskie pejzaże i liczne atrakcje. To właśnie Świeradów Zdrój – Perła Gór Izerskich.Zarówno fani aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i osoby wolące oddać się błogim kąpielom w leczniczych źródłach, znajdą tu dla siebie idealne warunki do wypoczynku.

Idealna lokalizacja

Bliskość granicy z Czechami i Niemcami stanowi świetny pretekst do krótkich wycieczek do tych państw np. do Liberca czy Görlitz w Niemczech. Świeradów jest położony w bliskiej odległości od takich miast jak Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Lubań, Zgorzelec czy Szklarska Poręba.

Narty czy rowery?

Wypoczywaj aktywnie! Korzystaj z tras narciarskich i ścieżek rowerowych (w tym z tras MTB), odwiedź stadninę koni lub Aquapark.

Zimą weź udział w niezapomnianych psich zaprzęgach lub korzystaj z atrakcji ośrodka Ski & Fun. Niezależnie jak lubisz wypocząć – w Świeradowie Zdroju i jego okolicach znajdziesz to, co lubisz.

Więcej o Świeradowie Zdrój

Przejdź do oficjalnej strony

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Zadzwoń!

539 980 275