Dla miłośników sportów zimowych

Świeradów Zdrój to świetna lokalizacja dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Trasy narciarskie o różnych stopniach zaawansowania, trasy biegowe oraz rozbudowana infrastruktura (wyciągi, wypożyczalnie) dają wyśmienite warunki dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Wyciągi

Wypożyczalnie sprzętu

Trasy biegowe

Obiekty sportowe

Trasy narciarskie

Zarówno doświadczeni narciarze, jak i początkujący znajdą dla siebie wiele tras w Świeradowie i okolicach. Długa trasa z kolejką gondolową, czy też krótkie orczyki dla początkujących, każdy znajdzie coś dla siebie.

Bambino Sky

120m

Dla początkujących

zobacz trasę
Barbara

150m

Dla początkujących

zobacz trasę
Flins Express

160m

zobacz trasę
Bajtek

2500m

Dla początkujących

zobacz trasę
Ski and Sun

2500m

zobacz trasę
Ośrodek Ski Sun

1.8 km

Od centrum

zobacz trasę

Trasy narciarstwa biegowego

Piękne trasy biegowe z widokiem na góry. Zarówno amatorzy tras inhalacyjnych jak i wyczynowi narciarze mogą spróbować swych sił zarówno w pojedynkę jak i w trakcie licznych imprez i zawodów.

Izerski Szlak Cietrzewia

13.4 km

zobacz trasę
Trasa Radiowej jedynki

2.1 km

zobacz trasę
Trasa KGHM Polska Miedź

2.2 km

zobacz trasę

Zimą najlepiej w Świeradowie

Klimat w Świeradowie-Zdroju należy do jednych z najbardziej surowych w Polsce. Jest to spowodowane napływami wilgotnych i chłodnych mas powietrza znad Atlantyku. Wysokie opady (ponad 1500 mm rocznie) w połączeniu z niskimi temperaturami dają zimą rewelacyjne warunki dla narciarzy. Śnieg często utrzymuje się tutaj nawet do maja. Wysokie i długotrwałe zaśnieżenie wyróżnia to urokliwe miejsce na mapie Sudetów z czego chętnie korzystają wszyscy miłośnicy białego szaleństwa.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Zadzwoń!

539 980 275